Bakan Koca’dan Bahçeli’ye ‘koronavirüs’ teşekkürü

Bakan Koca’dan Bahçeli’ye ‘koronavirüs’ teşekkürü

34
0
PAYLAŞ

Sağlık Bakanı Koca, sosyal medya hesabı üzerinden bir dizi uyarılarda bulunan MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye teşekkürlerini iletti.

Bakan Koca yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Sağlık Bakanlığımız gece demiyor, gündüz demiyor. Sağlık çalışanlarımız fedakarca, adanmış ve anıtlaşmış şekilde salgınına engel olmaya gayret ediyor. Sn.Bahçeli, bugün salgına karşı uyarıcı bir dizi paylaşımda bulundu. Kendisine, sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum."

 

“Sağlık Bakanlığımız gece demiyor, gündüz demiyor. Sağlık çalışanlarımız fedakarca, adanmış ve anıtlaşmış şekilde salgınına engel olmaya gayret ediyor.” Sn. Bahçeli, bugün salgına karşı uyarıcı bir dizi paylaşımda bulundu. Kendisine, sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyorum.

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) May 7, 2020

 

"Tedbir, temkin, tedaviyle başarıya ulaşmamız mutlaktır"

Şahsi Twitter hesabından paylaşımlarda bulunan Bahçeli de şu ifadeleri kullanmıştı:

"Türkiye KOVİD-19 badiresinden kurtulacaktır yeter ki bir olalım, birlikte refleks gösterelim, hep beraber aynı safta toplanalım. Tedbir, temkin, tedaviyle başarıya ulaşmamız mutlaktır. Evde kalmak, solunum cihazına bağlı olarak hastanede yatmaktan çok daha iyidir. Salgından siyasi rant elde etmenin peşinde koşan defolu siyasetçilere itibar hezeyan ve hüsran verici akıbetlere kapı aralayacaktır. Virüsün tehlikelerini hesap etmeden, bulaşıcılık özelliğini ciddiye almadan toplumsal hayatın içine telaşla karışmak, çağrı ve uyarılara yüz çevirmek, bilinsin ki büyük bir vebaldir. Bana bir şey olmaz diyenlere de, dilemeyiz ama, her an bir şey olması kaçınılmazdır." 

 

Türkiye KOVİD-19 badiresinden kurtulacaktır. Yeter ki bir olalım, birlikte refleks gösterelim, hep beraber aynı safta toplanalım. Tedbir-temkin-tedaviyle başarıya ulaşmamız mutlaktır.

— Devlet Bahçeli (@dbdevletbahceli) May 7, 2020

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK